GEFİK'16 KAYIT BİLGİLERİ

Kongreye katılım için herhangi bir özel koşul gerekmemekte ve bir başvuru ücreti talep edilmemektedir. Öğle ve akşam yemeği ücretleri, konaklama ve ulaşım masraflarının tamamı katılımcıya aittir. Katılımcılarımız öğle ve akşam yemekleri için Ege Üniversitesi bünyesindeki kampüs içi olanaklardan faydalanabilir. Konaklama ve ulaşım konusundaki bilgilere ilgili sayfalardan erişilebilir.

Kongremize katılmak isteyen genç araştırmacıların 3 Ekim 2016 tarihine kadar GEFİK-2016 Kayıt Formu'nu doldurmaları gerekmektedir. Kongre Düzenleme Kurulu'na son başvuru tarihine kadar ulaşan kayıt formlarına göre yaka kartları, kongre dosyaları hazırlanacak ve katılımcı sayısına göre ilgili Kongre organizasyonları yapılacağından katılımcılarımızdan ilan edilen süre zarfında Kayıt Formları'nı doldurmaları konusunda işbirliği beklemekteyiz...

Kongreye;

  • Doktora sonrası araştırmalar yapan fizikçiler Sözlü Bildiri sunmak üzere veya dinleyici olarak,
  • Lisansüstü seviyede eğitim gören/çalışmalar yapan fizikçiler Sözlü Bildiri sunmak üzere veya dinleyici olarak,
  • Lisans bitirme çalışması yapan Lisans Öğrencileri Sözlü Bildiri/Poster Bildirisi sunmak üzere veya dinleyici olarak
  • Fizikle ilgilenen tüm Lisans Öğrencileri ise dinleyici olarak

katılabilirler.

Sözlü Bildiri :

Lisansüstü Fizikçiler : 20+5= 25 dakika
Lisans Öğrencileri : 15+5= 20 dakika

Poster Bildirisi :

Poster Boyutu : A0 Boyutunda - 84 cm x 119 cm (en x boy)

GEFİK-2016'ya Bildiri Özeti Gönderimi

Kongreye sözlü bildiri ya da poster bildirisi sunmak üzere katılacak olan genç araştırmacılar ilan edilecek olan "Özet Şablonu" nu kullanarak bildiri özetlerini hazırlayabilirler. Kongre bildirisinin özet metni yazı dili Türkçe'dir. Hazırladığınız özetlerinizi GEFİK-2016 Kayıt Formu'nda ilgili alanları doldurduktan sonra siteye yükleyebilirsiniz. Bildiri özet dosyasının ismini Türkçe karakter kullanmadan adiniz_soyadiniz.doc (ya da adiniz_soyadiniz.docx) olarak kaydederek yüklemeniz gerekmektedir.

Sözlü ve poster bildirisi başvurularının kabulü, hakem değerlendirmesi sonucunda belirlenecektir.

Go to top