KONAKLAMA   

GEFİK-2016'ya şehir dışından başvuruda bulunacak olan katılımcılarımızın kongre süresince konaklayabilmeleri için Ege Üniversitesi tarafından sunulan konaklama imkanı mevcuttur. Konaklama; Ege Üniversitesi Hastanesine yaklaşık 500 metre, Ege Üniversitesi Kampüsüne 1 kilometre, Bornova ilçe merkezine 2 kilometre ve İzmir Adnan Menderes Havalimanına 20 kilometre mesafede bulunan Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü'nde yapılabilecektir.

Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü'nde konaklamak isteyen katılımcılarımızın, GEFİK-2016 kayıt formunda konaklama ile ilgili kısımda kalma istekleri ile konaklama tarihlerini belirtmeleri gerekmektedir.

Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü 2006-2007 öğretim yılında faaliyete geçmiş ve Ege Üniversite'sinde öğrenim gören 1710 öğrenciye barınma imkânı sağlamıştır. Öğrencilere ve dışarıdan gelen konuklara barınma hizmeti veren 13 Bloğun yanı sıra kafeterya, restoran, market ve kuaför hizmetleri sunan bir sosyal tesis, koşu parkuru, futbol, voleybol, basketbol sahaları, tenis kortu ile duvarı ve oyun salonu öğrenci köyünde konaklayanlara ders dışı serbest zamanlarını değerlendirme imkânı sağlamaktadır. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü öğrencilerimize ve konuklarımıza huzurlu, güvenli, rahat, eğlenceli, sağlıklı ve çağdaş bir ortam sunmaktadır.

Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü’nde GEFİK'16 konuklarımız için ayrılan odalar 3 kişiliktir ve toplam kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.

Oda Ücreti : İlan Edilecektir...

Odalarda bulunanlar:

Banyo
Mini Buzdolabı
İnternet
Doğalgaz
Not : Yemekhane, Restoran, Kuaför gibi imkanlar ve ek olarak sosyal tesis imkanları kongre tarihleri için de geçerlidir.

Adres :

Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü Müdürlüğü
Kazım Dirik Mah. Ağaçlı Yol
372 Sok.No:18
(İkea Yanı, Ege Üniversitesi Hastanesi Arkası)
35100Bornova/İZMİR

Ayrıntılı Bilgiye Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü Web Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Go to top